Par vīna darītavu

Vīna darītavas stāsts
Aizputnieku Santu ģimenes sapnis par īstu vīna darītavu aizsākās jau pagājušā gadsimta nogalē, kad ģimene aizrāvās ne tikai ar vīna raudzēšanas un uzglabāšanas smalkumu izziņu, bet arī ar apbrīnojamu entuziasmu apceļoja dienvidu saulainās zemes. 2010. gadā sapnim bija lemts piepildīties, kad vīna darītava rada sev mīlīgu vietu Aizputes pilsmuižas pagrabā. Kā uzsver vīndaru ģimene, labs vīns vislabāk jūtas pamatīgā vīna pagrabā! Tāpat kā dimanti vēl nav briljanti, arī Aizputes vīna darītavā ik gadu tiek slīpētas receptes un gatavošanas tehnoloģijas, notverot un saglabājot savu kaislību katrā vīna pudelē, lai dalītos tajā ar Jums.

Vīna darītavas vērtības
Cienot pagātni, ejot pret strauji augošo pasaules tempu un industrializāciju, mēs Aizputes vīna pagrabos nesteidzīgi un rūpīgi darinām vīnu, kas raudzēts tikai no mūsu reģionā audzētiem augļiem un ogām. Ikviens process, sākot no katras ogas izaudzēšanas un savākšanas brīža, līdz pudele tiek noguldīta vīna plauktā, ir roku darbs. Esam ar kaislību pēc perfekcijas un jaunatklājumiem, arvien paliekot uzticīgi tradicionālajām dzērienu gatavošanas metodēm. Mūs ik gadu turpina iedvesmot gan vīna konkursos saņemtās atzinības, gan nozares speciālistu un vīna baudītāju uzslavas.

Sazinies ar mums

Adrese:

Skolas iela 1, Aizpute

Mārtiņš

+371 26397949

© 2018 - 2024. Visas tiesības aizsargātas. Aizputes Vīna darītava, SIA

Privātuma politika

Uz augšu

UZMANĪBU!
Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.
Alkoholiskos dzērienus ir aizliegts piegādāt (izsniegt) no plkst. 22.00 līdz 8.00.
Informējam, ka pasūtījums tiks piegādāts tikai pasūtījuma veicējam, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu. Lūdzam, pirms pasūtījuma saņemšanas, sagatavot personu apliecinošu dokumentu.
Aizvērt